O naszej firmie

BORGO TYNKI MASZYNOWE JÓZEF MROWIEC to rodzinna firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w profesjonalnym wykonywaniu tynków maszynowych, gipsowych, cementowo - wapiennych, hybrydowych oraz wylewek. Dokładność, rzetelność i staranność pozwoliły nam zdobyć zaufanie naszych Klientów zarówno indywidualnych, jak i firm deweloperskich, dzięki czemu nasza firma stale się rozrasta. W naszych realizacjach dbamy o każdy szczegół, najwyższą jakość i pełen profesjonalizm obsługi zlecenia. Przy wykonywaniu tynków maszynowych pracujemy tylko i wyłącznie na niezawodnych i sprawdzonych produktach firm Knauf, Weber, Baumit i Dolina Nidy co gwarantuje pełne zadowolenie Klientów z wykonanych przez nas tynków. Oferujemy darmową wycenę oraz fachową pomoc w zakresie doboru optymalnych rozwiązań tynkarskich dla państwa budynku jak również zapewniamy gwarancję na każdą wykonaną przez nas pracę. Posiadamy aktualne certyfikaty potwierdzające nasze umiejętności i wiedzę z zakresu tynków wewnętrznych. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze sprzętowe, agregaty tynkarskie, silomaty oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia prac na różnego typu budowach.

Posiadamy aktualne certyfikaty

potwierdzające nasze umiejętności i wiedzę z zakresu tynków wewnętrznych. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze sprzętowe, agregaty tynkarskie, silomaty oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia prac na różnego typu budowach.

Formualrz kontaktowy / wyceny

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Borgo tynki maszynowe Józef Mrowiec " z siedzibą w ul.Barwna 29, 34-324 Lipowa. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

ul.Barwna 29
34-324 Lipowa
woj. śląskie

Zadzwoń do nas:
+48 782 172 857

 
Zapraszamy do współpracy
pozycjonowanie stron bielsko