Tynki maszynowe gipsowe

cechują się przede wszystkim dobrą izolacyjnością cieplną i akustyczną. Utrzymują odpowiedni mikroklimat przyjazny dla człowieka, dzięki temu, że gips wchłania nadmiar wilgoci i oddaje go, gdy w pomieszczeniu jest zbyt sucho. Tynki gipsowe wymagają mniejszego nakładu pracy, aby były idealne pod malowanie. Oprócz tego są doskonałym podłożem pod tapety, jak również okładziny ceramiczne. Zaletą tynków gipsowych jest także fakt, że nie odpryskują podczas wiercenia w nich otworów czy wbijania gwoździ. Nie można też zapomnieć o właściwościach ognioodpornych. Tynk gipsowy zwiększa izolacyjność termiczną ścian, co wpływa niezmiernie na zmniejszenie wydatków na energię cieplną. Podczas wysychania gips nie kurczy się, więc na powierzchni tynku nie pojawiają się mikropęknięcia. Tynki maszynowe gipsowe są wykonane z naturalnych surowców, przez co są ekologiczne i w pełni bezpieczne dla alergików, a dodatkowo stwarzają ciepły i przytulny klimat w domu. Oprócz tego jest łatwy do pokrycia farbą oraz najbardziej ekonomiczny.

Posiadamy aktualne certyfikaty

potwierdzające nasze umiejętności i wiedzę z zakresu tynków wewnętrznych. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze sprzętowe, agregaty tynkarskie, silomaty oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia prac na różnego typu budowach.

Formualrz kontaktowy / wyceny

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Borgo tynki maszynowe Józef Mrowiec " z siedzibą w ul.Barwna 29, 34-324 Lipowa. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

ul.Barwna 29
34-324 Lipowa
woj. śląskie

Zadzwoń do nas:
+48 782 172 857

 
Zapraszamy do współpracy
pozycjonowanie stron bielsko