Tynki maszynopwe hybrydowe

łączą w sobie zalety tynku gipsowego i cementowego. Tworzą najmocniejszą powierzchnię, odporną na mikropęknięcia. Gładkość gipsu, moc cementu to ich główne atuty. Idealne dla rodzin z dziećmi. To jedne z najmocniejszych i najtwardszych tynków. Stwarzają zdrowy klimat dla człowieka. Idealne dla alergików. Tynki te są również bardzo łatwe w naprawie. Nie ma domów pozbawionych błędów i wad. W miarę dalszych prac wykończeniowych, a nierzadko również eksploatacji stajemy przed koniecznością przeróbek; przesunięcia gniazda bądź uzupełnienia ubytków. Tynki hybrydowe dają możliwość naprawy bez śladu, przy minimalnym nakładzie pracy i narzędzi.

Posiadamy aktualne certyfikaty

potwierdzające nasze umiejętności i wiedzę z zakresu tynków wewnętrznych. Nasza firma posiada odpowiednie zaplecze sprzętowe, agregaty tynkarskie, silomaty oraz doświadczenie niezbędne do prowadzenia prac na różnego typu budowach.

Formualrz kontaktowy / wyceny

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Borgo tynki maszynowe Józef Mrowiec " z siedzibą w ul.Barwna 29, 34-324 Lipowa. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

ul.Barwna 29
34-324 Lipowa
woj. śląskie

Zadzwoń do nas:
+48 782 172 857

 
Zapraszamy do współpracy
pozycjonowanie stron bielsko